0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Fiyat Aralığı
TL ile TL
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Ajanda Ve Defter

45 Ürün Listeniyor.
Ajanda ve defter
Sürekli not alma ihtiyacımız var, bunun da en büyük iki yardımcısı Promosyon kalem ve promosyon defter. Ajanda ve defter ürünleri promosyon olarak cep boyutundan cilt boyutuna kadar her boy ve ebatta şık ve kullanışlı çözümler ile sizler için hazırladığımız katalogda yer almaktadır. Ama takdir edersiniz ki bütün promosyon defter ve promosyon ajanda ürünlerimizi tek bir kataloğa sığdırmamız mümkün değil.
 
Siz de Model promosyon a gelip bizimle katalogdan beğendiğiniz ürünlerin çeşitlerini ve benzer başka ürünleri incelemek isterseniz sizleri ağırlamaktan çok memnun oluruz. Böylece sizin fikirlerinizi de alıp belki daha farklı ve özel bir ajanda üretimi ile sizlere hizmet sunabiliriz.
 
Promosyon ajanda çeşitleri hep masa üzerinde yer aldığı ve yıl boyunca kaldığı için tercih edilen yaygın promosyon çeşitlerindendir. Günlük ajanda pek çok işyerinde önemli notları saklamak için kullanılan en önemli araçtır.
 
Tarihli ajanda ise her işyerinde ödeme alacak vereceklerinin tutulduğu kasa defteri yerine geçer. Her an el altında bulunan bu üründe sizin de alt bayileriniz ya da müşterileriniz tarafından adınızı sürekli hatırlatan bir ajanda çeşidi olması en etkili promosyon kampanyası demektir. Kampanyanıza hemen başlayın ki 2017 ajanda ile şimdiden gelecek tarihli notlarını alsınlar.
 
Daha büyük masalar için ise en uygun ajanda çeşidi Haftalık ajanda kullanmaktan geçer. Böylece daha önemli notlar için daha geniş alana sahip olursunuz.
 
Model promosyon tarafından her çeşitte ajanda üretimi yapılmaktadır. Sizin de özel ajanda basımı talepleriniz olursa bizimle irtibata geçin ve en ekonomik ajanda üretimi fiyatlarını bizden alın.
 
Promosyon defterler de kendi imalatımız olup lastikli defter ile sizlere ekonomik ve kaliteli bir ürünü sunmaktan mutluyuz.
 
Defterlerimiz de sizlerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmış olup aynı zamanda yine size özel tasarımlar için bizimle irtibata geçtiğinizde size özel defter tasarımlarımız ile de hem farklı hem kaliteli hem de ekonomik çözümler sunabilmekteyiz.
 
Özellikle ajanda çeşitleri için çok geç kalmadan siparişlerinizi vermelisiniz. Yeni yıl yaklaşırken 2017 ajanda için siz de geç kalmadan siparişlerinizi verin.