0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Fiyat Aralığı
TL ile TL
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Cüzdan Kredi Kartlık

 Cüzdan Kredi Kartlık

Kişiye özel ucuz promosyon ürünleri arasında en şık ve etkileyici ürün cüzdan kredi kartlık çeşitleridir. Cüzdan çeşitleri deri cüzdan, vip cüzdan gibi özel işçilik ve tasarımları yanında ucuz cüzdan gibi daha kitlesel çözümleri de barındırmaktadır.

Artık günümüzde özellikle kredi kartları ve kimlik ehliyet gibi sürekli yanımızda taşımamız gereken malzemeleri düzenleyecek kullanışı bir cüzdan olmadan evden çıkmak imkânsızdır. Bu ürünlerin hepsini hem bir arada tutup hem de düzenleyici özelliği olan fonksiyonel cüzdanlar sayesinde gün içerisindeki ihtiyaçlarımızda istediğimiz ürünü rahatlıkla bulup kullanma şansına sahip oluruz.

Kişiye özel promosyon ürünleri için baskılı ya da serigrafi ile yapılan notları artık lazer yakma tekniği ile de özellikle deri cüzdan ürününde sıkça kullanmaktayız. Ürüne şıklık katan bu detay hem kişinin kendi adını taşıması hem de vip deri cüzdan olması sayesinde doğrudan etkileşimin en faydalı unsuru olmaktadır.

Her gün alışveriş yaparken daha az nakit taşıyıp ödemelerimizi plastik banka kartları ya da kredi kartları ile yapıyoruz. Bu kartlık ürünleri maaş hesaplarımızı içeren banka kartları nakit taşıma zorunluluğumuzu azaltırken bizleri de paramızın kaybolması ve çalınmasına karşı güvenceye alıyor. Cüzdanlara sığmayan kartlar için de en etkili çözüm kredi kartlık.

Bu ürün ile hem fonksiyonel hem de şık bir çizgiyle tasarlanmış çeşitlerimizi beğenerek kullanacak ve bu ürünleri promosyon olarak dağıttığınızda olumlu tepkiler alacaksınız. Sizlerin markasını taşıyan bu şık ürünler her gün insanların ellerinde ve gözlerinde yer edecek bir tanıtım kampanyasına dönüşerek markanızın yaygınlaşmasına doğrudan destek verecektir.

Gerçeğinden ayırt edilemeyecek kalitesi ile ekonomik bir çözüm arayanların adresi ise suni deri cüzdanpromosyonlarıdır. Erkek cüzdan ve bayan cüzdan seçenekleri için toptan cüzdan siparişlerinizde bütçenizi rahatlatacak ve etkin, yaygın bir kampanya yapmanızı sağlayacak alternatif Suni deri cüzdan seçeneğidir.

Model promosyon tarafından imal edilen erkek cüzdan ve bayan cüzdan çeşitleri için bizi mutlaka arayıp fiyat alın. Sizlere en ekonomik cüzdan fiyatını sadece biz verebiliriz. Toptan cüzdan ve ekonomik cüzdan için her zamanki gibi tek adresiniz model promosyon olacaktır.