0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Fiyat Aralığı
TL ile TL
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Defter & Bloknot

 Defter bloknot

Masaların ve sehpaların vazgeçilmez ürünü defter bloknot Model promosyon tarafından ekonomik ve ucuz defter imalatı avantajı ile sizler için kaçırılmayacak fiyatlarla geliyor. Toptan defter üretimi konusunda lider firma olan Model promosyon ürünleri kampanyalarınız için inanılmaz fiyatları ve sürprizleri ile www.modelpromosyon.com da.

Sizler de defter üretimi talepleriniz için bizleri arayabilir hatta randevu almaksızın işyerimizi ziyaret edebilirsiniz. En son teknolojiye sahip makine parkımız sayesinde sizlerin ihtiyaçlarını en hızlı ve en kaliteli şekilde çözerken sizlere en ucuz defter fiyatlarını sunacağımızı garanti ederiz.

Bloknot ihtiyaçlarınızı hem kutulu hem de kutusuz ürünlerimiz ile sizlere sunmaktayız, özellikle kutusuz bloknot ürünlerimizisizlere hem yapışkanlı hem de yapıştırmalı bloknotlar olarak sunmaktayız. Böylece aldığınız notları isterseniz bloknottan kopartıp istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.

Bloknot ve defter ihtiyaçlarınızı eğer yüklü miktarlarda yapmak istiyorsanız lütfen bizimle takvim konuşmadan kampanyanızı programlamayın. Sizlere en hızlı çözümleri sunmak bizim görevimiz, ama kalitemizden ödün vermeden çalışmak isteriz.

Makine parkımızda son teknoloji araçlarımız ile çok hızlı bir şekilde bloknot imalatı yapabilmekteyiz, böylece sizlerin istediği şekil ve boyutta bloknotları üretmek bizim fazla zamanımızı almamakta. Böylece hem baskı hem de kesim süreci hızla bitirilen ürünler sizlere en kısa sürede teslim edilmektedir.

Aynı şekilde tam otomatik makinalarda yapılan defter imalatı ile ürünlerimiz en hızlı şekilde üretimlerini tamamlayıp sizlere gönderilmeye hazır hale gelmektedir.

Günümüz teknolojik gelişmeleri model promosyon tarafından sürekli yakından takip edilmekte ve sizlere en iyi hizmeti sumak için sürekli olarak makine parkımız yenilenmektedir. Bloknot imalatı ve defter imalatı normal sürelerinden çok daha kısa sürelerde ancak bu yeni tip makinalar ile yapılabilmektedir.

Sizler de aklınızda kalan soruları bizlere sormaktan çekinmeyin bizlere mail atıp aklınızdaki tasarımlar için fiyat teklifi vermemizi isteyebilirsiniz. Ya da bizleri doğrudan arayıp iletişime geçebilirsiniz.

Şık masaüstü promosyonlarınız için markanızı ve kampanyanızı en iyi şekilde aktaracak ürünleri kataloğumuzdan seçip en kısa sürede kullanmaya başlayabilirsiniz.

Özellikle sizlerin ofisleriniz, şubeleriniz ve bayilerinizde kendinize ait logo ya da sloganı taşıyan promosyon ürünleri kullanmak markanızın kampanyalarını destekleyici bir etkiye sahip olacaktır.