0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Eva Batmaz Anahtarlık

 Eva Batmaz Anahtarlık

Anahtarlıklarınızın en büyük mahareti kaybolmak. Özellikle de yanınızdan ayırmamanız gereken zamanlarda onları ne yapacağınızı şaşırırsınız. Eva Batmaz Anahtarlık ürünleri ile yüzmeye giderken ya da suya düşürme riskiniz olduğunda anahtarlarınızı kaybetme riskiniz kalmayacak.

Hem şık tasarımı ile özel kesimlere sahip olan bu anahtarlık ürünü ile markanızı en iyi şekilde yansıtabilir hatta logonuza uygun anahtarlık üretimi yaptırabilirsiniz. Eva anahtarlık promosyonları  özellikle deniz ile yakından ilgilenenler için tam bir cankurtaran olmakta.

3D kabartmalara da sahip olabilen bu anahtarlıklar hem görsel olarak şık bir ürün sunarken hem de batmama özelliği sayesinde sizlere güvenliğiniz için anahtarınızı yanınızda taşıma şansı sağlar.

Model promosyon olarak sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda ürünlerimizi sürekli geliştirip yenilikler ile karşınıza çıkmaya çalışıyoruz. Hem kendimizi hem de ürünlerimizi sürekli geliştirip sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek en büyük gurur kaynağımızdır.

Anahtarlık promosyon ürünlerinde kışın bütün ihtiyacınızı gideren ve aynı zamanda yaz geldiğinde de gönül rahatlığı ile sizleri plajlara gidip eğlenmenize olanak sağlayan bir anahtarlıktan başka ne isteyebilirsiniz ki? Denize girdiğinizde cebinizden düşse bile batmayan anahtarlık özelliği sayesinde onu görüp tekrar alma şansına sahipsiniz.

Oysaki normal anahtarlıklar denizin dibini boyladığında tek çare çilingir çağırmaktan başka bir şey olmuyor ne yazık ki. Batmayan anahtarlık ile siz fark etmeseniz bile çevrenizdekiler sizi uyarabilir hatta denizden çıktıktan sonra bile geri dönüp anahtarlığınızı düşürdüğünüz yerden alma şansına sahipsiniz.

Batmaz anahtarlık deniz temalı pek çok tasarıma sahip olsa da sizin talepleriniz doğrultusunda sizin kampanya renkleriniz ile ve ürünlerinizin dış görünümü ile hem fonksiyonel hem de etkin bir promosyon kampanyası düzenleyebilirsiniz.

Model promosyon tarafından kendi bünyesinde yapılan anahtarlık üretimi sizin kampanyalarınız için elinizi güçlendirmek adına toptan ve ucuz promosyon çeşitlerine sahiptir. Bu ürünler de tüm ürünlerimiz ile aynı kaliteye sahip standartlarda üretilmektedir.

Ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak ve ürünlerimizi görmek isterseniz yapmanın gereken e-posta, telefon aracılığı ile bizi aramak ya da doğrudan işyerimizi ziyarete gelip sizlere zengin ürün çeşitlerimizi anlatmamıza izin vermektir.