0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Fiyat Aralığı
TL ile TL
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Fener

 promosyon Fener

Hayatımızdaki büyük değişiklikleri yapanlar aslında küçük şeylerdir, bu yüzden el altında sürekli bulundurduğumuz malzemelerin başında Fener gelmektedir.

Elektrik kesintileri artık eskisi kadar sık olmasa da bazen sokakta yürürken bazen doğada bazen de deniz kenarında en büyük yardımcımız onlar. Teknolojinin gelişmesi ile eskisi kadar hantal ve zayıf değiller artık, öyle modeller var ki küçücük olmasına rağmen sanki çevrenizi gündüz gibi aydınlatmakta

Modelpromosyon olarak son teknolojik gelişmeleri sürekli takip edip ürünlerimizi sizler için en seçkin ve ileri teknoloji ürünlerinden üretmekteyiz.

Led Lamba denildiğinde eski tip orta boy ya da büyük boy pilleri olan hantal lambalar gelmesin, artık günümüzde powerled teknolojisindeki ve pil teknolojisindeki gelişmeler sayesinde anahtarlık boyundaki fenerler dahi karanlıkta uzun süreler boyunca size yardımcı olmakta. Bu kadar kullanışlı ve taşınabilir ürünleri insanlar sürekli yanında taşımak isterken neden siz de adınızı bunların üzerine yazdırmayasınız ki?

Özel tasarım bahçe ya da mekan aydınlatmalarından kişisel bazda küçük ürünlere kadar istediğiniz boy ve ebatta Led Lamba fener seçeneklerimizden de sipariş vermek için yapmanız gereken tek şey, modelpromosyon.com internet sitemizi ziyaret etmek.

Özellikle stand aydınlatmalarında kullanılan led aydınlatma çeşitlerimiz sizlerin olduğu kadar müşterilerinizin de dikkatini bu stantlara çekecektir. Bu sayede ürünleriniz daha belirgin ve daha ön planda sergileneceklerdir.

Modelpromosyon olarak sizlerden gelen talepler ve yaptığımız piyasa ve ar-ge araştırmaları sonucunda hazırladığımız geniş ürün yelpazemiz sayesinde ihtiyacınız olan led lamba çeşitlerinden size uygun olanı seçip reklamınızı bir an önce yapmaya başlayın.

Her biri enerji dostu olan ve uzun süre dayanan bu ürünler sayesinde markanız sürekli olarak göz önünde yer alacak ve siz de istediğiniz etkiyi bu sayede yakalamış olacaksınız.

Fener veled lamba ürünlerinden gerek mağaza ya da işyerlerini donatmada gerekse kişisel kullanım için üretilen küçük hediyelik eşyalardan hangisini isterseniz seçip hemen firmanızı göz önüne çıkarın.