0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Fiyat Aralığı
TL ile TL
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Fosforlu Kalem

Fosforlu kalem

Önemli şeyleri belirtmek için kullanılan fosforlu kalem dışında hangi ürün sizi daha iyi yansıtabilir ki? Sıradanlık yerine farklı kampanyalara imza atmanızın tam sırası, özellikle vurgularınızı yapabileceğiniz bu kadar kullanışlı bir kalem ile.

Her işyerinin, her öğrencinin, öğretmenin, sağlıkçının vazgeçilmezi olan bir ürün fosforlu kalem bu avantajı ve yaygınlığı siz de değerlendirin ve her yerde markanızı insanlara gösterin.

Karanlıkta parlayıp kendini belli eden bu ürün eğlence amaçlı da kullanılmaktadır. Çok yönlü kullanım alanı ile markanızın yaygınlaşmasını en kolay ve ekonomik yoldan sağlayabilirsiniz.

Model promosyon olarak promosyon sektöründe tecrübemiz ve kalitemizle ön plana çıkarken sizlere ekonomik fiyatlar ve çözümler sunma politikamızdan da asla vazgeçmedik.

Sizler ile birlikte başardığımız kampanyalar sayesinde giderek güçlenen ve büyüyen bir firma olduğumuzu hiç unutmadık.

Promosyon denilince akla ilk gelen ürün olan promosyon kalem çeşitleri arasında en şık ve en yaygın ürünlerden biri olan fosforlu kalem ile siz de hedef kitlenize ulaşın.

Karmaşık bir üretim sürecine sahip olan Fosforlu kalempromosyon ürünlerimiz insan sağlığına zarar verecek her hangi bir zararlı madde içermemektedir. Tamamı Türkiye ve AB standartlarına uygun olarak üretilen ürünlerimizi güvenle kullanabilirsiniz.

Özellikle eğitim sektörüne yapılacak promosyon çalışmalarında tartışmasız en ön sırada yer almakta olan bu ürün sayesinde pek çok marka kurumsal kimliklerini sektöre kabul ettirmiştir.

Kırtasiye ürünlerinin kullanılmadığı sektör nerdeyse yok gibidir Günümüzde evrak işleri sadece devlet dairelerinde değil düzen ve kalite süreci takibini kabul eden ve uygulayan firmaların en büyük ihtiyacı olmuştur.

Kırtasiye ürünlerinin sıkça kullanılmasının en büyük sebeplerinden biri de her ne kadar bilgi çağında olsak da yazılı belgelerin daha kalıcı ve daha sağlam olmasından kaynaklanır.

Her gün üretilen binlerce yazılı dokümanın her bir sayfasında fosforlu kalem kullanılarak yapılmış imlemeler ve dikkat çekmeler görürsünüz.

Pembe, yeşil ve sarı renkleri en çok tercih edilenler olsa da isteğe göre daha farklı renk seçeneklerinde de üretilebilmektedirler.

 

Kurumsal şirketlerin sadece promosyon için değil kendi öz bünyelerinde de ciddi bir kullanım alanı olan bu ürünü iç tüketimleri için de kendi markalarını ya da sloganlarını taşıyan çeşitlerini sipariş etmekte ve yaygın olarak kullanmaktadırlar.