0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Fiyat Aralığı
TL ile TL
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Fuar Çantası

 Fuar çantası

Fuarlar 1900’lü yıllar ile birlikte gelişen ve değişen dünyanın birbirini tanımak için attığı ilk adımdı. Önce bölgesel sonra da ulusal ve nihayetinde uluslararası fuarlar ile birbirinden uzak mesafelerdeki firmalar ortak çalışma şansını elde etmeye başladılar. Fuar çantası ürünleri ile siz de kendi ürünlerinizi dünyanın her yerindeki fuarlarda potansiyel alıcı ya da satıcılarınız ile bağlantı kurup yeni pazarlara adım atmak için kullanabilirsiniz.

Özellikle yurt içi ve dışındaki sektörel fuarlarda firmanızı temsil edebilmek için hem bütün yıl yaptığınız çalışmalar ve harcadığınız paraların karşılığını alabilmek için en iyi şansınız bu emeklerinizi güzel bir fuar çantası içinde şık ve etkin bir tanıtım kampanyasına dönüştürmeniz mümkün.

Model promosyon ekonomik çanta üretimi,vip çanta üretimi ve ucuz çanta üretimine kadar uzanan geniş yelpazesinde sizlerin ihtiyaç duyacağı her türlü çanta imalatı işini başarıyla gerçekleştirmektedir.

Bugün Expo gibi bazı önemli organizasyonlar sayesinde fuarlar artık küresel çapta milyon dolarlık ekonomilere dönüşmekte. Sadece kendini ya da ürününü tanıtmak isteyen firmalar değil Pazar paylarını korumak isteyen firmalar da yoğun bir şekilde bu şansı sonuna kadar değerlendirmek için bütün çalışmalarını büyük bir titizlikle yapmaktadırlar.

Toptan çanta promosyonlarında kaliteden ödün vermeden yapılacak çalışmalarımız sizlerin bütçelerinizi daha büyük kampanyalar için planlamanıza yardımcı olacaktır.

Katalog çantası sayesinde hem ürünlerinizi içeren kataloglar şık bir vip çanta ile müşteri namzetlerinize sunulurken aynı zamanda ürünlerinizden çeşitli örnekleri de fonksiyonel çanta çeşitleri sayesinde bu promosyona dahil edebilirsiniz.

Fuar çantası ve katalog çantası ürünleri sayesinde yeni müşteriler ve özellikle yeni Pazar arayışlarınızda Model promosyon tarafından sizlere sağlanacak zengin ürün çeşitliliğinden faydalanmak için internet sitemizi ziyaret edin, bu sırada sürpriz indirim kampanyalarımıza denk gelebilirsiniz.

Mail ya da telefon ile bizden bilgi almak isterseniz sizlere hem istediğiniz bilgileri anlatabileceğimiz gibi isterseniz sizin için özel oluşturacağımız paket ve indirimleri de sizlere iletebiliriz.

Katalog çantası için Model promosyon tarafından bizzat yapılan promosyon çanta imalatı sayesinde ürün ya da ürünlerinize özel tasarımlar ile fark yaratan çözümlere imza atabilirsiniz.