0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Fiyat Aralığı
TL ile TL
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Geri Dönüşümlü Defterler

 Geri dönüşümlü defterler

Her yıl milyonlarca öğrenci okullarda eğitim görüyor, bu öğrencilerin ihtiyacı olan defterler için gereken binlerce hatta on binlerce ağacın katledilmesi sonucu elde edilen ders kitapları ya da defterlerini kullanacaklar.Bunlara dur diyebilmek için geri dönüşümlü defterler kullanmalı ve kullanımlarını arttırmalıyız.

Geri dönüşümlü defterler imal edilirken kullanılan malzemeler daha önce kullanılıp geri dönüştürülmüş materyallerden elde edilir, böylece doğa dostu defter ve kitap üretimi sağlanmış olur.

Bu ürünler de kullanıldıktan sonra ya doğrudan gübre olarak doğal sisteme dahil olmakta ya da yeniden toplanıp hammadde olarak üretim sürecini desteklemekte kullanılırlar.

Hem artan nüfusun yarattığı şehirleşme hem de tarım alanlarının yarattığı ihtiyaç dolayısıyla azalan ağaç sayısı bir de üstüne sanayi kullanımları için ağaçların kesilmesiyle ciddi bir yok oluş sürecine girmişlerdir.

Geri dönüşümlü defter kullanımı bu süreci en azından sekteye uğratabilecek adımlardan sadece biridir. Geri dönüşüm sayesinde kıt olan doğal kaynaklar pek çok kez kullanılarak doğaya verilen hasar daha da azaltılabilir.

Doğa dostu defter kullanımlarını desteklemek her bireyin temel amaçlarından diri olmalıdır, aynı anda hem doğal kaynakların tüketilmesi sonucu üretilen hem de doğada çözünmeden uzun yıllar boyunca kalıp çevre kirliliğine sebep olan ürünler yerine geri dönüşümlü defterler kullanımı daha uygundur.

Özellikle ambalaj endüstrisindesıkça kullanılan Kraft kağıtlardan yapılan özellikle de sanat ve mimari öğrencileri tarafından çoklukla tercih edilen Kraft defter en çevreci defterlerden biridir. Çimentodan kese kağıdına kadar pek çok kullanım yeri olan Kraft kağıt üçüncü hamur kağıt olarak da bilinir.

Geri dönüşümlü ilk kağıtlardan olan bu ürünün beyaz ve sarı olmak üzere iki farklı rengi vardır, kalın kapaklı ve spiralli çeşitleri eskiz defteri olarak en gözde ürünlerdir.

Toplu defter ve ekonomik defter arayışlarınızda Model promosyon olarak sizlere sadece standart ürünleri değil aynı zamanda doğa dostu defterler kategorilerinde de ekonomik ve etkin promosyon çeşitleri sunmaktayız.

Bizimle iletişime geçtiğinizde ucuz defter kampanyalarımız sayesinde beklentinizin çok altında harcamalar ile defter promosyon kampanyaları düzenleme şansına sahip olacaksınız.