0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Fiyat Aralığı
TL ile TL
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Geri Dönüşümlü Kalem

Promosyon Geri dönüşümlü Kalemler

Geri dönüşümlü kalemler sayesinde artık daha güzel bir yarına siz de imza atabileceksiniz. Neden mi geri dönüşümlü ürünleri seçmeliyiz? Çünkü doğada en geç çözünen şeylerden biri plastiktir. Doğada çözünme için kullanılan tabir yarıyıl diye adlandırılmaktadır. Bir maddenin yarıyılı o maddenin temel özelliklerini hiç bozulmadan doğal ortamda saklamasına verilen addır.

Plastik bazlı ürünlerde bu süreç 100 yıla yakın bir süreyi kapsamaktadır, yani sizin doğaya bilinçsizce atılan bir kaleminiz 100 yıl boyunca aynı kalacak ve doğayı kirletmeye devam edecektir.

Oysa ki model promosyon tarafından sizler için üretilen organik kalemler ise doğadaki yolculuklarına sizin kullanımınızdan sonra doğal gübre olarak devam etmektedirler.

Sadece doğaya zarar vermeyi engellemekle kalmayıp aynı zamanda bitkiler için en gerekli şeylerden biri olan gübreye dönüşerek doğal sürece katılmaktadır.

Tüketim toplumunun dünyadaki kaynakları sömürüp ardından da yaşanabilir bir çevrenin kalmadığı yarınlara doğru hızla ilerlerken buna bir dur demek elinizde.

Model promosyon olarak geleceğe ve yarınlara atılacak olumlu her adımın yardımcısı ve destekçisi olmak üzere yaptığımız çalışmaların en önemli amiral gemilerinden olan doğa dostu kalemler sizlerin de katkıları ile çocuklarımıza daha güzel bir gelecek bırakabilmek için insanlara umut aşılıyor.

Doğadaki plastik atıklar sadece toprağı değil doğal yaşamın sakinlerini de olumsuz yönde etkilemekte. Sorumsuzca yaratılan bu kirlilik yüzünden doğal denge bozulmakta ve şehirleşme yüzünden tehlike altına giren doğal yaşam çevre kirliliği yüzünden yok olma tehlikesi ile karşı karşıya kalmaktadır.

Tohumlu kalemlertamamen organik malzemelerden yapıldığı için ve doğada çok kolay çözündükleri için hiçbir risk teşkil etmemektedirler. Bu kalemler kullanım süreleri bittikten sonra içlerindeki tohum kapsülü toprakta etkileşip yeni bir fidanın yetişmesine sebep olarak doğaya sadece dost değil aynı zamanda destek de veren bir ürün olur. Oysa diğer pek çok plastik atık doğal yaşamdaki hayvanlar tarafından yanlışlıkla tüketilmekte ya da onlar tarafından yaralanmakta ve hatta ölmektedirler.

Çevre bilinci ile hareket eden değerli müşterilerimiz tarafından oldukça popüler olan bu ürünler sayesinde firmanızın da imajı olumlu yönde etkilenecek ve saygınlığınız daha da artacaktır.

İletişim çağında yapılacak bu tip sosyal sorumluluk içeren kampanyalar sizlere pek çok olumlu geri bildirimler olarak dönecektir.