0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Fiyat Aralığı
TL ile TL
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Günlük Tarihli Ajanda

 Tarihli ajanda

Yeni yıl yaklaşıyor tüm işyerlerinin ve iş yeri sahiplerinin en önemli bilgi kaynağı ise tarihli ajanda. Her ne kadar günümüzde akıllı telefonlar ya da bilgisayarlar ile iş takibi yapıldığı söylense de hala pek çok işyeri klasik usulleri kullanmakta ve hem bilgilerinin gizliliği hem de güvenliğini sağlamaktadırlar.

Telefonların ya da bilgisayarların virüsler yüzünden sürekli olarak kaydedilen bilgilerin geri getirilemeyecek şekilde yitirilmesine sebep olsa da siz bütün notlarınızı size özel ajandanızdan takip edebilirsiniz. Üstelik tarihli ajanda sayesinde alacak ve ödemelerinizi de günlük olarak not alıp daha kolay hatırlamanıza olanak tanıyabilirsiniz.

Sürekli el altında bulunan böyle kullanışlı bir ürün için uygulanacak promosyon çalışması da aynı oranda kalıcı etkiye sahiptir. İş yerlerinde her masa üzerinde kendine kalıcı bir yere sahip bu ürün sayesinde sizin marka, logo ve hatta sloganınız da en görünür yerde tanıtım çalışmanıza destek sağlar.

Şık deri kaplama ya da fonksiyonel özellikler ile bezenmiş ajanda seçeneklerimiz için de web sitemizi ziyaret etmeyi ihmal etmeyin, size özel kampanyalarımız için de bizlere eposta adresinizi bırakın. Ayrıca unutmayın ki bütün ürünlerimizi web sitemiz ya da kataloglarımıza sığdırma imkanımız yok.

Aklınızdaki kampanya ve bütçe ile neler yapabileceğimizi detaylı konuşmak için sizleri her zaman işyerimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız. Böylece karşılıklı fikir alışverişi sayesinde daha hızlı ve daha etkili bir kampanya için start vermiş oluruz.

2017 ajanda için artık çok fazla zamanımız kalmadı, siparişlerinizi hemen vermelisiniz, yeni yıla yeni tarihli ajanda ile girmek güzel ama geç kalınmış bir kampanyadır. Piyasadaki nakit akışı düşünüldüğünde hesapların en az 3 ay öncesinden gittiğini bilmeyen yoktur herhalde. Kasım ya da Aralık ayında vereceğiniz siparişler sizlerin tercih sırasında en sona kalmanıza neden olabilir.

Ajandaların kullanımının bu denli yaygın olduğu bir ortamda sizler de 2017 günlük ajanda tercih edebilir böylece farklı ihtiyaçları olan müşterilerinizin bütün gereksinimlerini karşılayacak bir kampanya yapabilirsiniz.

Model promosyon tarafından tasarlanan günlük ajanda çeşitlerimizin de sizleri en iyi şekilde temsil edeceğinden şüpheniz olmasın. Ürünlerimizin hepsi AB ve Türkiye standartlarına uygun olarak üretilmektedir.