0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Fiyat Aralığı
TL ile TL
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Hambez Çanta

Hambez çanta

1950 ve 1960 lı yıllardan itibaren hızlı tüketim toplumuna dönüşen ekonominin yükünü taşımak için ucuz çözümlere yönelen piyasa plastik ve naylon ile yakınlaşmaya başladı, bu ürünler üretim ve tüketim için en ekonomik yol gibi görünüyordu.

Yıllarca sonsuz sayıda plastik ve naylon ürün tüketildiğinde çevremizdeki felaketin farkına vardık, ama artık pek çok şey için geç kalınmıştı.

Şimdi Hambez çanta sayesinde yine eski güzel günlere dönebilmek için organik ürünlerin kullanımı destekleniyor. Hem içine konulan ürüne kansorejen etkisi olmayan hem de doğa dostu bir ürün olması sayesinde hem tüketicilerin hem de markasına önem veren firmaların gözdesi olmaktadır.

Bez çanta sayesinde siz de firmanızın çevreye olan saygınızı ve ona verdiğiniz değeri açıkça belli eden bir promosyon kampanyası düzenleyebilirsiniz. Bu çanta içine kendi ürünlerinizi de koyup etkili bir kampanya sağlayabilir ve ürünlerinizin kullanım sonrasında dahi kampanyanızın bez çanta sayesinde devamını sağlayabilirsiniz.

Doğa dostu olan bu ürünler sayesinde kullanım dışı kaldığında dahi çevreye hiçbir zarar vermediği için çevre politikalarınız ve kalite standartlarınız ile örtüşecek bir ürünü promosyon olarak dağıtmanın gönül rahatlığını yaşayacaksınız. Organik çanta promosyonları sayesinde doğa dostu ürünlerinizi halka daha iyi tanıtmanız ve ürününüz ile örtüşen bu promosyonu kullanmanız kampanyanızın etkisini katlayarak arttıracaktır.

Doğa dostu çanta kullanımı sayesinde insanların her yıl doğaya verdiği onarılamaz zarar giderek azalmakta ve her yıl giderek artan sayıda organik çanta kullanımı ile bu denge yavaş yavaş sağlanmaya başlıyor.

Geri dönüşümlü çanta kullanımı ile atık haline gelen çantalar dahi yeniden üretime kazandırılıp doğal döngünün korunmasına etki etmektedirler. Model promosyon olarak sizler için hazırladığımız özel doğa dostu ve organik çanta çeşitleri ile biz de çevre bilincinize ortak olup geleceğe yeşil bir dünya armağan etme çabanızı destekliyoruz.

Ekonomik ve ucuz çanta çeşitlerimiz sayesinde sizlere hem doğa dostu çanta hem de ekonomik çanta konseptlerini kaliteden vazgeçmeden sunmak için sürekli olarak çalışıyoruz.

Özellikle toptan çanta alışverişlerinizde sizler için özel fiyatlarımızı duymadan sakın karar vermeyin.