0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Fiyat Aralığı
TL ile TL
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon İpli Büzgülü Çanta

 İpli Büzgülü Çanta

Promosyon çanta imalatı yapan Model promosyon sizlere pek çok ürünü ucuz ve ekonomik olarak sunma şansına sahip olurken aynı zamanda bu ürünleri istediğiniz adet ve çeşitte de imal edebilmektedir. İpli Büzgülü Çanta imalatlarımız her türlü çanta çeşidine uygulanabilmektedir.

Özellikle hambez torba ve organik çanta çeşitleri için uygulanan bu yöntem ile hem doğa dostu çanta ürünleri kullanımı özendirilmekte hem de ağzı kapatılıp bağlanma özelliği sayesinde içindeki ürünü koruma avantajı sağlanmaktadır.

Ağzı büzgülü torba seçenekleri hem pratik hem de uygulaması çok kolay bir yöntem ile içindekileri koruyacak bir kapatma yöntemine sahiptirler.  Torbanın ağız kısmında bulunan büzgü sayesinde sadece kenarlardan çekip bağlamanız torbanın içindekileri korumak için yeterli olacaktır.

Günlük hayatımızı kolaylaştırmak için pratik çözümler içeren ipli büzgülü çanta Model promosyon tarafından yapılan çanta imalatı serisinin en etkin ürünleridir.

Yine aynı kategoride yer alan ipli torba ile alışverişinizi yaptıktan sonra sadece ipini çekip aldıklarınızı içinde muhafaza edebilirsiniz. Her boy ve ebatta olabilen ipli torbalar el ya da omuz askıları ile desteklenebilmektedir. Her gün alışverişe çıkan insanlar sizin markanızı aktif bir şekilde sokaklarda bu ürün sayesinde gezdireceklerdir.

Özellikle bu ürünlerin doğa dostu seçenekleri hem firma tarafından hem de kullanıcılar tarafından aktif olarak tercih edilmektedir. Model promosyon olarak özellikle gıda malzemeleri taşımak ya da korumak için ipli torba tercihlerinizde bez torba ya da organik doğa dostu çanta tercih etmenizi öneririz.

Özellikle bayanların tercihi olan ağzı büzgülü çanta sadece alışveriş için değil ev içinde de ürünlerin depolanmasında yoğun olarak kullanılmaktadır. İpli ağzı büzgülü çanta ile birlikte ev hanımlarının gözdesi olan bu çanta çeşitleri Model promosyon tarafından hem Türk hem de AB kalite kriterlerine uygun olarak imal edilmektedir.

İpli ağzı büzgülü çanta ve diğer çeşitler imal edilirken istediğiniz ebat sizin ürün ve reklam kampanyanız ile doğru orantılı olarak belirlenir. Bu aşamada ekonomik çanta seçeneklerimiz sizin yardımınıza yetişecektir. Ucuz çanta imalatı ile kaliteli ve hızlı imalatı başarabilen model promosyon sizlere her zaman en etkili promosyon ürünlerini sunar.