0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Fiyat Aralığı
TL ile TL
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Kalem Setleri

 Kalem setleri

Promosyon kalem ürünleri için kullanılan en etkin dağıtım türleri de Kalem setleri olarak bu ürünlerin paketlenip dağıtılmasıdır. Ucuz kalem promosyonları sayesinde bu ve benzeri kampanyaları artık çok daha ekonomik promosyon çeşitleri olarak sıkça kullanabilmektesiniz.

Ucuz kalem çeşitlerinden pek çoğunu bir ambalaj içine koyup bunları uzun süre etkin olacak kampanyalarınıza dahil ederken ambalaj üzerine de bütün kampanya detaylarınızı yazabileceğiniz uzunlukta bir yere sahip olursunuz. Kalemler kullanılmaya devam ettiği sürece de ambalajları korunmaya devam edecektir.

Model promosyon olarak toptan kalem promosyon ihtiyaçlarınızı kendi bünyemizde ürettiğimiz ürünlerden karşılamaktayız. Bu sayede istediğiniz ürün çeşitliliği konusunda sadece web sitemizde ya da kataloğumuzda olan ürünlere bağımlı kalmak zorunda değilsiniz.

Kalem takımları olarak adlandırılan ve birbirini tamamlayan kalemlerden oluşan setler de isteğiniz doğrultusunda kişiye özel ya da genel olarak imal edilebilmektedir. Bu ürünlerin de ambalajları istenirse şık bir kutu ile desteklenebilir ya da sadece koruyucu ambalaj ile sunulabilir. Kutulu kalem ürünlerimiz için de bizden bilgi almayı ihmal etmeyin.

Aynı kampanya segmentinde kullanılabilecek ürünlerden biri ise Set kalemlerpromosyonudur. Aynı türde kalemin bir araya getirildiği bu set kalemler özellikle şirket içi ihtiyaçlarda ya da toplu promosyon yapılacağı zaman tercih edilen ürün çeşitleridir.

Aynı tipte ürünün bir arada olması size toplu kalem avantajı sağlayacağı için ucuz kalem promosyon kampanyası sayesinde bu kampanyanızı daha yaygın ve etkin bir şekilde kullanabileceksiniz.

Bu ve benzeri pek çok ürünü sunum şeklini zenginleştirebilmek için kutulu kalemler ürünümüzü kullanmanız mümkündür. Model promosyon olarak istediğiniz ucuz kalem ya da toptan kalem ürünlerini sizler için kutulu kalemler promosyonuna dönştürebiliriz.

Promosyon konusundaki tecrübemize ve ürün çeşitliliğimize güveniyoruz, bu güvenceyi kalitemiz ve ekonomik çözümler ile birleştirdiğimizde sizler için en uygun bütçeli promosyon çeşitlerini sunuyoruz.

Siz de kendi markanızı taşıyan promosyonlarınızın etkin bir şekilde kaliteli ürünler ile yapılmasını istiyorsanız Model promosyon ile çalışmaktan memnun kalacaksınız.

Ucuz kalem ve kutulu kalem promosyonlarınızda istediğiniz kombinasyonları sağlamak elinizde, siz isteyin biz yapalım.