0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Fiyat Aralığı
TL ile TL
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Kartvizitlikler

 Kartvizitlik

İş dünyasındaki saygınlığın ilk anahtarı kartvizit taşımaktır, ilk kez tanıştığınız insanlarda kalıcı bir etki yaratmak için en önemli adımdır. Yanınızda kartvizitlik taşımak iki farklı yönden size avantaj sağlar ilki kendi kartvizitlerinizi şık bir ürün içinden çıkartıp sunmak, ikincisi ise size verilen kartvizitleri aynı ya da farklı bir kartvizitlik içinde saklamanız.

Model promosyon tarafından sizlerin talebine uygun olarak, deri, plastik benzeri çeşitli materyaller kullanılarak ve özel baskı teknikleri ile şık tasarımın birleşmesi sayesinde sizleri temsil edecek en iyi ürünü en ekonomik fiyata sunmayı prensip edinir.

Kartvizit kutusu sadece taşınabilir değil aynı zamanda masa üstü için de çok kullanışlı bir araçtır. Her ihtiyacınızı anında bulabileceğiniz kullanışlı ve ergonomik tasarım ile aradığınız kartviziti bulmanızı kolaylaştıracaktır.

Önem sırası ya da meslek guruplarına göre değişik gruplandırmalar yapabileceğiniz gibi klasik ad ya da soyadının baş harflerini kullanarak da istediğiniz sıralamayı yapabilirsiniz. Kartvizit kutusu seçenekleri her türlü ek fonksiyonun eklenmesine açık bir promosyon ürünüdür.

Özellikle taşınabilir kartvizit kutusu ürünleri mutlaka en hızlı şekilde aradığınız kartviziti bulmanız için tasarlanır. Model promosyon kendi bünyesinde kartvizitlik imalatı yaparken ilk hedef olarak kalite ve kullanım kolaylığını gözetir.

Ürünlerimizi internet sitemizden inceleme şansına sahipsiniz, eğer sizin aklınızda farklı bir ürün tasarımı mevcut ise bize mail atabilirsiniz. Bize göndermiş olduğunuz maillere mesai saatleri içerisinde aynı gün, mesai saatleri dışında ise müteakip iş günü içinde cevap verilecektir.

Sizler için tasarladığımız ürünler hakkında bizimle görüşmek için işyerimizi de ziyaret etmenizi gönülden isteriz. Bu sayede daha hızlı yol alıp kampanyanızı daha çabuk hayata geçirebiliriz.

Taşınabilir ürünler kategorisindeki cep kartvizitlik ince ve şık tasarımları ile vip kartvizitlik olarak da isterseniz gümüş ya da gerçek deri seçeneklerinden imal edilebilmektedir. Oyma ya da lazer çizme-yakma seçenekleri ile saygın ve etkin promosyon kampanyalarınızı destekleyecek çok önemli bir üründür.

Cep kartvizitlik ürünlerini şirketinizdeki üst düzey yöneticiler ve bayi ya da temsilcileriniz için şık bir hediye olurken aynı zamanda firmanızın da çizgisini gösteren uygun bir promosyon olacaktır.