0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Fiyat Aralığı
TL ile TL
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Kırtasiye Setleri

 Kırtasiye setleri

Her yaz sonu aynı telaş içerisinde çocuklarımızı okula hazırlamak için tatlı bir koşuşturmaya gireriz. Kırtasiye ve Okul Setleri, sınav setleri promosyonları da tam bu sırada imdadınıza yetişip hem çocuklarınızın ihtiyaçlarını karşılar hem de aile bütçesine katkıda bulunur, en sevdiğiniz ürünlerin ya da markaların sizler için böylesi güzel bir promosyon çalışması yapmasından daha fazla sizler ne mutlu edebilir ki? Kırtasiye setleri sayesinde ders yaparken ihtiyacı olacak her ürünü tek bir paket halinde çocuğunuza vermek ya da Okul setleri ile tüm ihtiyaçlarını eksiksiz tek bir pakette sunmak onları mutlu görmenin en kolay yoludur.

Hem yıl içerisinde hem de okul bitiminde bir sonraki seviye için yapılacak olan sınavlara bolca hazırlanan çocuklarımızın sınav saati gelip de çattığında yanlarında olması gereken her şey ise sınav setleri promosyonu ile onlar için eksiksiz bir şekilde en sevdiğiniz markanın desteği ile yanınızda.

Model promosyon tarafından sizlerin tanıtımını en iyi şekilde yapmak için tasarlanan ve bir araya getirilen setler sayesinde size sadece hangi eğitim setleri promosyonunu istediğinize karar verip siparişinizi iletmeniz kalıyor.

Tarafımızdan özenle hazırlanan ve sizlere uygun olarak üretilen setlerimiz sayesinde hem markanızın güçlenmesine katkı sağlarken hem de ürünlerinizin ve kampanyalarınızın etkin olarak tanıtımını yapabileceksiniz.

Model promosyon web sitesi ve kataloğunu incelediğinizde ne kadar çok çeşit ve türde ürüne sahip olabileceğinize inanamayacaksınız. Ama hizmetlerimiz sadece katalog ya da internet sayfamızdaki ürünlerimiz ile sınırlı değil tabii ki, sizler de isterseniz okul ve eğitim setleri ile ilgili isterseniz başka farklı kampanyalarımız ile ilgili bizi arayabilir ya da elektronik posta atabilirsiniz.

Hatta isterseniz bizi ziyarete gelebilir ve sizin için yapacağımız çalışmanın nasıl olması gerektiği konusunda fikir alış verişinde bulunabiliriz.

Özellikle yeni öğretim dönem öncesi öğrenci setleri promosyonu ile her ailenin gözbebeği ve ihtiyacını giderici bir promosyon kampanyası ile istediğiniz tanıtımı yapma şansına sahipsiniz. Sizin de yaygın ve etkin bir kampanya düşünceniz varsa ve bunu en ekonomik yoldan çözmek istiyorsanız Model promosyon olarak sizlere en kaliteli ve en ekonomik çözümleri sunmak için bizleri aramanızı bekliyoruz.