0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Fiyat Aralığı
TL ile TL
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Kongre Ve Sempozyum Çantası

47 Ürün Listeniyor.

 Kongre ve Sempozyum Çantası

Yaygın ve etkin kuruluşların kalite ve tutarlılık sağlamak ya da yeni yapacakları ürünleri tanıtmak için yaptıkları çalışmalar arasındaki en önemli sistemler kongre ve sempozyum düzenlemektir.

Geniş bir coğrafyaya yayılmış bayi ya da bölge müdürlükleri ile çalışan şirketler hem moral hem de şirket içi politikalarının özümsenmesi için yaptıkları bu etkinliklere özel kongre ve sempozyum çantası çeşitlerimizi kullanarak  daha etkin bir marka bilinci oluşturma çalışmasına imza atabilirler.

Eğitim toplantıları olarak da adlandırılan seminerlerde önceden hazırlanmış evrak ve belgeler yanında eğitim için gelenlerin not almasına yönelik promosyon kalem ve promosyon defter ihtiyaçlarını hazırlarken bunları şık bir seminer çantası içinde onlara sunabilirsiniz. Böylece aldıkları eğitim süresince tüm ihtiyacı olan malzemeler hep bir arada kalacaktır.

Siyasi partilerden tutun da spor kulüplerine kadar pek çok kurumsal yapı tarafından düzenli olarak yapılan kongre çalışmalarında da promosyon ürünlerin etkin bir şekilde kullanılması mümkündür. Özellikle meslek dallarına yönelik düzenlenen kongrelerde ilgili meslek dalına ağırlık veren firmalar sponsorluk yapmakta ve bu sponsorluğun en büyük getirilerinden biri de promosyon ürünlerini sunabilme avantajıdır. Kongre çantası olarak adlandırdığımız bu ürün ile hem fonksiyonel çanta hem de özel üretim çanta kullanarak promosyonlarınızı en üst seviyede sizi temsil edecek şekilde yansıtacaktır.

Özenle hazırlanmış içeriği ile kongrenin tüm detayları yanı sıra kişiye ya da sektöre özel ek hediyeleri içeren zengin çeşitler ile Model promosyon sizlerin tüm ihtiyaçlarınızı bir tek çantada toplayabilir.

Yine meslek odaları ya da eğitim kurumları tarafından düzenlenen sempozyumlara yönelik şık tasarımlı ve fonksiyonel çantalar ile firmanız en etkin tanıtımı yapacaktır. Unutmayın ki sempozyum çantası ürünümüz her ne kadar sempozyumlara özel hazırlansa da pek çok insan bu çantaları çok daha uzun ömürlü kullanmaktadır.

Model promosyon tarafından yapılan çanta imalatı ve üretimi sayesinde kaliteli ve ucuz çanta promosyonlarını siz de hedef kitlenizi etkileyecek bir fırsata dönüştürebilirsiniz.

Özel taleplerinizi konuşmak için lütfen bizi ziyaret etmekten çekinmeyiniz, sizler ile olan bu sohbetlerimiz sonucunda işinize özel pek çok detay fark yaratan ürünler olarak geri dönecektir.