0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Fiyat Aralığı
TL ile TL
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Kutulu Set Ajandalar

 Kutulu set ajandalar

Yeni yıl yaklaşmadan hemen hemen tüm müşterilerinizden gelen talep aynıdır, promosyon ajanda. Bu sene kutulu set ajanda ile siz de onlara beklemedikleri bir sürpriz yapın ve promosyon ürünlerinizi şık ve ekonomik promosyon birleşimi olan bir paket halinde onlara sunun.

Ajanda tek başına da etkili bir promosyon aracıdır, ama onu destekleyen ucuz kalem promosyon ile ve hatta promosyon bloknot ile desteklendiğinde daha etkin bir pakete dönüşür. Bu sayede sizin de istediğiniz etkiyi daha güçlü bir şekilde iletmenizi sağlar.

Hediyelik ajanda seti sizin istekleriniz doğrultusunda Model promosyon tarafından üretilmektedir. Kendi bünyemizde yaptığımız ajanda üretimi ve imalatı ile sizlere sınırsız bir özgürlük sunmaktayız. Bu sayede sadece set içeriğini değil setin içindeki ürünleri de istediğiniz gibi seçme ve hatta şekillendirme şansına sahipsiniz. Siz isteyin biz yapalım.

Model promosyon olarak sizler için her gün biraz daha çok çalışıp yeni ve ucuz promosyon ürünleri yaratmak bizim öncelikli hedefimiz. Ajanda seti taleplerinizi de bu anlayış ve kalitemizden ödün vermeden sizleri en iyi şekilde temsil ederek üretmekteyiz.

Tasarım süreci sizlerin onayı ile ve fikirlerinizin de katılımı ile yapılmaktadır. Bu süreçte bizim tecrübelerimiz sizin tecrübeleriniz ile birleşip daha etkin bir kampanya için gereken sinerjiyi oluşturmaktadır.

Bizleri istediğiniz zaman arayabilir hatta gelip ziyaret edebilirsiniz. Lütfen yüklü siparişleriniz için bizi önceden bilgilendirmeyi unutmayın, yıl sonu geldiğinde promosyontalepleri sürekli arttığı için istediğiniz rakamları en kısa sürede almak için erken davranın üstelik böylece ucuz promosyon ürünleri kampanyamızdan da yararlanın.

Kutulu set ajandaların sadece içeriği değil dış kutusu da sizler için özel tasarlanmakta ve imal edilmektedir. Bu kutu sadece bir ambalaj olmanın ötesinde uzun süreli olarak içindekiler için bir stant olma özelliği de sağlar. Bu sayede hem sizin için daha fazla reklam alanı oluşur hem de ürünleriniz bir arada olduğunda daha güçlü bir etki bırakır.

Model promosyon tarafından üretilen her ürün kendi imalatımız olduğu için ürün üzerine baskılarınızı ister serigrafi isterseniz lazer baskı olarak yapabiliriz.