0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Fiyat Aralığı
TL ile TL
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Laptop Ve Evrak Çantası

 Laptop Ve Evrak çantası

Bilgisayarların taşınabilir olması 80’lere gelinirken en büyük rüyalardan biriydi, 90’lara geldiğimizde biraz hantal dahi olsalar yaygın olarak kullanılmaya başladılar, şimdiyse nerdeyse bir dosya kadar hafif ve ince ama sıradan bilgisayarlar kadar güçlüler.

İşlerinizi idare etmek için artık ekstra hiçbir şeye ihtiyaç duymuyorsunuz, tek bir bilgisayar ile hem bağımsızlığınızı hem de çalışma saatlerinizi siz belirleyebilir hale geldiniz. Peki, hayatınızda bu kadar çok önemi olan bir cihazı nasıl korur ve taşırsınız? Elbette ki bir notebook çantası kullanacaksınız, peki siz kendiniz için bu kadar önemli olan bir ürünü neden promosyon seçenekleriniz arasında değerlendirmeyesiniz?

Yolda gezerken biraz dikkatli baktığınızda nerdeyse pek çok insanın elinde buna benzer çantalar göreceksiniz, neden o gördüğünüz çantaların üzerinde sizin markanız, logonuz ya da sloganınız olmasın? Model promosyon olarak sizlere özel ucuz çanta kampanyalarımızı sakın kaçırmayın.

Promosyon çanta imalatı-üretimi tarafımızdan yapılan laptop çantası çeşitlerimizi her boyutta ve ek fonksiyonlarda temin edebilmekteyiz. Günümüzde kullanım alanı ya da kişisel zevke bağlı olarak 10 inçten 17 inçe kadar değişik boyutlarda notebook satılmakta.

Bazıları oyun bilgisayarı olarak tasarlanmakta olan bu bilgisayarlar diğerlerine göre performans canavarı olmakla birlikte ağırlıkları da aynı oranda birer canavara dönmekte. Toptan çanta imalatlarımızda size kalitemizden ödün vermeksizin ekonomik çözümler sunmaktayız.

Tabii ki de bu çantaların en fazla ek kullanım alanı da onların iş toplantıları için vazgeçilmez birer evrak çantaları olmaları. Evraklar için özel dizayn edilmiş gözlere sahip bu laptop ve evrak çantası promosyonarında sizin için önemli olan belgeler hiçbir zarar uğramadan hatta kırışmadan taşınabilir.

Böylece iki farklı çanta taşımanıza gerek kalmadan hem notebook hem de evrak taşıma ihtiyacınızı tek bir çanta ile çözebilirsiniz.

Notebook ve evrak çantası kullanım alanlarına göre de pek çok farklı çeşide sahiptir, bazı evraklar gizlilik gerektiği için kilitli çanta modelleri bazıları ise geniş doyalar olduğundan evraklar için daha geniş gözlere sahip modelleri seçebilirsiniz.

Model promosyon olarak kendi imalatımız olan çantalara isterseniz dokuma isterseniz serigrafi ya da çıkartma ile reklam çalışmanızı tatbik edebiliriz.