0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Fiyat Aralığı
TL ile TL
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Ofis Ürünleri

95 Ürün Listeniyor.

 Ofis Ürünleri

Yine bir ticari yılın sonuna doğru yaklaşırken firmaların hem müşteri ilişkilerini geliştirmek hem de Pazar paylarını genişletirken yeni ürünlerini de duyurma hedefleri için promosyon çalışmaları hız aldı. Ofis ve Masaüstü Ürünler özellikle pazarlama ağınızın önemli bölümünü sürekli olarak etkileyici promosyon ürünleri olduğu için yoğun olarak faydalandığınız bir ürün gamı. Model promosyon olarak yerli imalat ucuz promosyon ürünlerinde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Özellikle Ofis & Masaüstü Ürünler konusunda pek çok ürünü sizlere özel şekil ve ebatta üretip, istediğiniz slogan ya da markayı pek çok değişik baskı tekniği kullanarak yazabilmekteyiz. Ekonomik promosyon ürünlerimizi sizlerin bütçelerine uygun bir hale getirip aynı zamanda yaygın ve etkin bir kampanyaya sahip olmanız için gereken fedakarlıkları yapmaktayız.

Her ticarethane ya da her çalışan masası pek çok aksesuar ile doludur, bunlardan bazıları yani ofis malzemeleri bu masaların vazgeçilmezleridir. Demirbaşlardan tutun sarf malzemelere kadar pek çok ürün bu kapsamda promosyon olarak müşterilerinize dağıtılabilir. Model promosyon olarak sizin ürününüz dış kabını ya da markanızın kıvrımlarını taşıyan bu ürünler sayesinde uzun süren etkin bir kampanyanız olur.

Ofis malzemeleri ve özellikle sarf malzemeleri kendi şirketinizin iç bünyesinde, alt bayi ağınızda ya da şubelerinizde de kullanabileceğiniz ekonomik promosyon çözümleridir. Böylece hem kendi iç kırtasiye masraflarınızı dengeleyip hem de promosyon çalışmalarınızı daha akılcı olarak kullanmış olursunuz.

Masaüstü promosyonları ile dağıttığınız 2017 tarihli Ajanda ya da kalemlik, küp kağıtlık gibi ürünler ofislerin en büyük ihtiyacıdır. Ve sürekli olarak masa üzerinde göz önünde durdukları için sizin ve markanızın göz önünde olmasını sağlarlar.

Model promosyon olarak toptan ajanda imalatı çeşitlerimizi de karar aşamanızda değerlendirmenizi isteriz. Taleplerinizi en kısa sürede yetiştirmek için bizler tam kapasite çalışmaya hazırız.

Sizlere sunduğumuz her ürün kendi imalatımızdır, bunları kendi kataloğumuz ya da web sitemizde bulabilirsiniz. Ama sanmayın ki ürünlerimiz bunlar ile sınırlı, vaktiniz varsa bizi arayın ya da buyurup ziyaretimize gelin. Sizlerin de önerileriyle bizim tecrübemizin yarattığı geniş yelpazeye tanık olun.