0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Fiyat Aralığı
TL ile TL
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Organizer Ajanda

Organizer Mekanizmalı Ajanda

Yeni yıl hep yeniliklere gebe, ama yeni yıl gelmeden siz de bütün hazırlıklarınızı yaptınız mı? Özellikle ajanda promosyon imalatı için ne kadar erken sipariş verirseniz o kadar erken elinize geçer ve siz de bu sayede yeni yılda kullanılmak üzere hazır haldeki bu ürünleri dağıtabilirsiniz. Organizer mekanizmalı ajanda sadece bir not defteri olmanın ötesinde elinizin altında olmasını isteyeceğiniz her şey için kullanılabilecek bir mucize gibidir.

Organizer ajanda adından da anlaşılacağı üzere düzenleyici ve toplayıcı bir göreve sahip fonksiyonel bir üründür. Bu ürüne hem notlarınızı alabileceğiniz bir ajanda hem de kredi kartlarınızdan kimliklerinize kadar her şeyinizi saklayabileceğiniz bir ek bölüm vardır.

Elinizin altında hem bütün hatırlatmalarınız ve notlarınız hem de kimlik ve banka kartlarınız varken cüzdan taşımaya ne gerek var. Her fonksiyona sahip Orgnizer mekanizmalı ajandalar sayesinde hayatınız daha derli toplu olacaktır.

Model promosyon ekonomik ajanda imalatı yaparken sizlerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurur. Bu sayede kendi imalatı olan organizer ajanda her türlü ihtiyaca cevap verebilmektedir.

Ajandalarınızı hem şık bir kılıf ile süslerken hem de onlara mekanizmalı ajanda sayesinde sadece ek özellikler değil aynı zamanda kullanım açısından da harika bir fırsat verir.

İnternet sitemizdeki mekanizmalı ajanda çeşitleri arasından sizin de beğendikleriniz varsa hemen bizi arayın ve sizin için neler yapabileceğimizi konuşalım. Size özel ekonomik ajanda üretimi yaparak hem kampanyanızı daha etkin ve yaygın yapmanızı sağlayabiliriz hem de bu sayede beklentinizin üzerinde bir olumlu geri dönüşmenize yardımcı olabiliriz.

Organizer mekanizmalı ajanda sayesinde yapmış olduğunuz promosyon kampanyaları gündelik hayatta en sık kullanılan ürünler olarak sürekli göz önünde sergilenirken siz de kampanyanızın etkinliği ve başarısı ile guru duyabileceksiniz.

Yeni yıl dönemi promosyon çalışmalarında erken karar verip hızlı çözümler üretenler avantajlı çıkmaktadırlar. Yeni yıl belki aralık sonu ocak başında başlayacak ama piyasadaki verilen sözler ve ödemeler çok yakında yeni yıla devredecek.

Şimdiden kullanılmaya başlayan Organizer ajandalar yenileri ile değiştirilmeyecek ve yeni gelenler ambalajları açılmadan bir kenarda kalacaklardır.