0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Porselen Ve Seramik Kupa

 Porselen ve seramik kupa

Hem şık tasarımları hem de fonksiyonel özellikleri ile porselen ve seramik kupa promosyonları ile sizin kampanyalarınız da etkili ve kullanışlı ürünlere sahip bir kampanyaya sahip olabilirsiniz. Model promosyon tarafından kendi bünyesinde yapılan toptan bardak imalatı avantajı ile ekonomik çözümleri size sunmaktadır. Böylece ucuz promosyon ürünlerinde kaliteli promosyon malzemeleri dağıtmanız ve daha yaygın kampanyaları uygulamanız mümkün olacaktır.

Özellikle porselen kupa gibi günlük kullanımda yaygın ürünler sürekli göz önünde olmalarının avantajı ile sizlere markanızı daha ön plana çıkarma şansı verecektir. Porselen kupa ile her gün sabah öğlen akşam içilen çay ve kahveler sizin reklam panonuza dönüşecek ve markanıza göz aşinalığı sağlayacaktır.

Porselen kupa yerine seramik kupa da tercih edebilirsiniz, her ne kadar aralarında çok ciddi farklar olmasa da seramik kupa porselen kupaya göre daha dayanıklı ama porselen kupa da seramik kupa ya göre daha şık olduğu için farklı alanlarda kullanılmaktadırlar. Özellikle fonksiyonel bardak tasarımlarında bu iki tür en sık kullanılan promosyon malzemeleridir.

Müşteri taleplerine göre her ebat ve tasarıma uygun üretilebilen porselen mug çeşitleri ile kendi firmanızın iç ihtiyaçlarını ve müşterilerinizin gündelik ihtiyaçlarını kapsayacak yaygın promosyon kampanyaları artık çok daha ucuz ve kolay.

Model promosyon tarafından sizler için özel hazırlanan kampanyalarımızdan haberdar olmak için hemen sitemize girin, bu sayede uzun zamandır yapmak istediğiniz promosyon kampanyalarını çok daha ekonomik bir bütçe ile gerçekleştirme şansına ya da kampanyanızı daha da büyütme şansına sahip olabilirsiniz.

Seramik mug promosyonları ile ilgili bir promosyon kampanyası düşünüyorsanız kendinizi sadece renk ve ebat olarak sınırlandırmayın. Model promosyon olarak sizlere seramik mug çeşitlerinde de pek çok seçenek sunuyoruz. Sihirli kupa ya da özel tasarım dış görünüşe sahip bir promosyon kampanyası beklentilerinizin çok altında fiyatlar ile gerçekleşebilir.

Bizimle iletişime geçtiğinizde birlikte kampanyanızı nasıl geliştirebileceğimizi konuşup en kısa sürede aksiyon alıp, kampanyanızı etkin ve yaygın olarak başlatmak için elimizden geleni yapacağız. Kendi imalatımızı yapıyor olmanın verdiği güç ile sizlere hem en kaliteli hem de en ekonomik çözümleri sunma şansına sahibiz. Bizimle iletişime geçmeden lütfen kampanyalarınızı başlatmayın.