0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Fiyat Aralığı
TL ile TL
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Postacı Çanta

 Postacı Omuz Çantası

Model promosyon tarafından kendi bünyesinde yapılan toptan çanta üretimi ile sizlere ucuz çanta promosyon çeşitlerini kalitesinden ödün vermeden sunabilmektedir. Postacı Omuz Çantası promosyon ürünleri model adını aldığı meslek dalından çok farklı yerlerde de etkin olarak kullanılmaktadır.

Özellikle içindekilere kolay erişim sağlaması ve sadece koruyucu kapağın kaldırılması ile istenilen eşyaya ulaşılma kolaylığı ile özellikle gençlerin gözdesi olmuştur. Postacı Omuz Çantası sayesinde hem bütün eşyalarını sığdırabildikleri bir çanta sahibi olmakla kalmayıp aynı zamanda omuz askısı sayesinde bunu rahatlıkla kullanabilmektedirler.

Omuz askılı çanta çeşitleri her yaştan ve her kesimden insanın etkin olarak kullandığı etkin bir günlük çanta çeşididir. Bu çantalar doldurulup boşaltılması kolay ve omuz askısı sayesinde içi ağır dahi olsa taşınması kolay olan çantalardır. Bu promosyon ürününü lise ya da üniversite öğrencileri okul çantası olarak da kullanmaktadırlar.

Kapaklı olan ürünlerde kapağı kaldırıp ya da doğrudan elinizi sokup ihtiyacınız olan şeyi rahatlıkla içinden alabilmektesiniz. Omuz askılı çanta Postacı Omuz Çantası ürün çeşidindeki en sık kullanılan ve tercih edilen üründür.

Postacı model çanta kurye hizmeti veren firmaların iç kullanımları için adından da anlaşıldığı üzere harika bir çözüm yolu taşır. Postacı model çanta hem kullanıcı tarafından hem de firma tarafından olumlu tepkiler alan bir üründür.

Şirket içi kurye hizmetlerinde de çalışanlarınız arasındaki acil evrak ya da benzeri ihtiyaçların paylaşılması gerektiği durumlarda bu ürün imdadınıza yetişir.

Model promosyon olarak tecrübemiz ve kendi bünyemizdeki ekonomik çanta imalatı avantajlarımızı birleştirip sizlere her zaman en uygun ürünü sunmaya çalışıyoruz.

Zengin ürün seçeneklerimizi isterseniz kataloğumuzdan isterseniz web sitemizden istediğiniz zaman gözden geçirebileceğiniz gibi aklınıza takılan her hangi bir konuda bizleri de telefon ile arayabilirsiniz.

Ya da mail yolu ile soracağınız sorular iş saatlerimizde aynı gün ya da iş saatlerimiz dışında müteakip iş gününde cevaplanacaktır.

Hatta Postacı model çanta ya da omuz askılı çanta hakkında konuşmak için bizleri ziyaret ederseniz size kendi üretimimiz olan diğer ekonomik çanta çeşitlerini de tanıtmaktan mutluluk duyarız.