0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Pil Gücü Seçenekleri

Fiyat Aralığı
TL ile TL
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Powerbank

49 Ürün Listeniyor.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte ihtiyaç duyduğumuz en önemli araçlardan bir tanesi de elektrik enerjisidir, Cep telefonu, dokunmatik tabletler, fotoğraf makinesi gibi teknolojinin bize sunduğu imkanların tamamı enerjiye ihtiyaç duyarlar. İşyerimizde ya da evimizde sabit halde iken söz konusu cihazlarımızı prize takarak şarj edebiliriz, elektrikten uzak kaldığımız durumlarda, seyahat  halinde kullandığımız cihazlarımızın bir süre sonra enerjileri bitecektir. örneğin en çok ihtiyaç duyduğumuz anda telefonumuzun bataryasının bitmesi çok sıkıntı verici bir durumdur. Yaşanılan bu tür sıkıntılar mühendis veya mucitlerin aklına taşınabilir mobil enerjiyi getirmiştir. İngilizce orijinal adı powerbank, Türkçe karşılığı olarak mobil şarj cihazı yada taşınabilir şarj aleti şeklinde adlandırılan olan bu cihazlar yaşadığımız enerji sorunu için pratik bir çözüm olarak bizlere sunulmuştur. Yedek batarya olarak bilinirler

Powerbank mobil şarj cihazları en basit hali ile enerji depolamaya yararlar. bu cihazlar tekrar şarj edilebilen pillerin bir takım eklentilerle, içindeki enerjiyi kablo aracılığı ile başka cihazlara aktarabilmesi durumudur. Batarya teknolojisinin gelişmesi ile birlikte çok güçlü, fonksiyonel powerbanklar üretilir hale gelmiştir. Powerbanklar kapasite olarak farklı değerlerde üretilirler, bu enerji değerlerine kısaca Mah denir, powerbanklarda kullandığımız mah yani kapasite kelimesi elektriksel terim olan mili amperden kelimesinden gelir. Ülkemizde satılan powerbankların Mah güç değerleri genelde 1.600 mah ile 28.000 mah arasındadır. cihazların tek veya çift girişleri vardır, çift girişli powerbank ile aynı anda 2 farklı cihaz şarj edilebilir, Bilindiği üzere depoladığı enerji ile başka cihazları şart ettiğinden, kendisinin de bir süre sonra tekrar şarj edilmesi gerekecektir.

Powerbank alırken bilmemiz gereken durum, akıllı cep telefonumuzun batarya mah gücüdür, örneğin 3000 mah gücündeki telefonunuzu şarj etmek için en az 3000 veya daha yüksek bir kapasitede şarj cihazı almanız gerekecektir. Son bir kaç yıldır taşınabilir mobil şarj cihazları promosyon sektörünün vazgeçilmezleri arasında kendisine yer bulmuştur. Kurumsal firmalar tanıtımlarında sıkça logo baskılı powerbank hediye etmektedir. Hedef kitlenize hediye edeceğiniz powerbanklar, logonuzu da taşıyacağı için her kullanımda sizi hatırlatacaktır. Powerbank şarj cihazlarının dış yüzeyi genelde metal veya plastikten oluşur, promosyon metal powerbanklara lazer baskı veya tercihe göre uv baskı uygulanmaktadır, promosyon plastik powerbanklarda ise az renkli logolarda tampon baskı veya serigraf baskı, çok renkli ve zemin çalışmalı logolarda ise yine uv baskı tekniği uygulanabilmektedir. 

İstanbul istoçta bulunan model promosyon firmamıza gelerek powerbank modellerimizi görebilirsiniz, İstanbul dışında başka bir şehirde iseniz, promosyon katalogumuzdan veya www.model promosyon.com web sayfamızdan ürün modellerine bakabilir, kargo ile örnek ürün isteyebilir, isterseniz sipariş verebilirsiniz .