0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Fiyat Aralığı
TL ile TL
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Puf Üretim Anahtarlık

Promosyon puf anahtarlıklarda en az üretim adedi 500 adettir. Model Promosyon web sayfamızdaki Fiyatlar 1,000 adet için verilmiştir. Basılacak görsel çalışmaya göre ve adetlere göre fiyatlar değişecektir. Özel imalat üründür, stoklu ürün değildir.
 
Hazır kalıbı bulunan ürünlerin dışında farklı bir şekilde puf anahtarlık istenirse imlat adetleri değişebilir. Beyaz veya renkli olarak tercih edebilirsiniz.
 
Firma logonuz şeklinde de özel kesim puf anahtarlık imalatı mümkündür. Puf anahtarlığın arkasına ve önüne renkli baskı yapmak mümkündür. Değişen adetlerde fiyatlar için lütfen müşteri temsilciniz ile görüşünüz. 
 
Promosyon puf anahtarlıkların malzemesi bialadır. Biala bir şeşit suni derdir ve esnek bir malzemedir. Ürünlerin ucunda metal anahtarlık tamkak için halka mevcuttur. 
 
İstanbul dışından sipariş vermek isteyen müşterilerimize kargo gönderimi ile hizmet vermekteyiz. İmalat süreleri ortalama 7 gündür. Ürün puf anahtarlık, pufidk anahtarlık veya plastik anahtarlık olarak ta bilinir.
 
Fuar ve benzeri etkinliklerinizde müşterilerinize dağıtmak için ucuz ve sevimli üründür. Elimizle hafifçe bastırdığımızda içine göçer tekrar bıraktığımızda tekrar içine hava dolacaktır. Stres anahtarlık olarak ta kullanabiliriz.