0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Fiyat Aralığı
TL ile TL
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Şemsiye

 Şemsiye yağmurluk

Yağmur altında yürümek çok güzel olsa da sizi yağmurdan koruyacak hiçbir şeyiniz olmaz ise hasta olmanız kaçınılmaz olur, romantik hayallerinizin yorgan döşek yatarak sonlanmasını kimse istemez. Promosyon şemsiye yağmurluk gibi ürünler yağmur yağdığında sizin markanızı ve veya kampanyanızı her yerde ilan edebilirisiniz.

Promosyon şemsiye ile özellikle sizin firmanızın renkleri ve ürünlerinizin özellikleri yaygın bir şekilde göz önünde bulunacaktır. Keza şemsiye kadar yağmurluk ürünleri de aynı etkiyi yaratacaktır. Sizin ürünlerinizi giyilebilir reklam sayesinde hareketli birer reklam panosu gibi her yere taşıyacaklardır.

Unisex olarak tercih edilen şemsiyepromosyonları cinsiyet kavramından bağımsız renkleri sayesinde her yaş ve her cinsiyetten insan tarafından kullanıma açık olur. Bunun yanında her iki cinsiyet için farklı ürünleri olan firmalar bu ürünlerini özel olarak ayrı iki kampanya ile yürütmeyi tercih edebilirler.

Model promosyon olarak ucuz şemsiye imalatı yapma şansımız olduğu için sizlerin her talebini karşılayacak üretim kapasitesine sahibiz.  Şemsiye ve yağmurluk ürünleri için düşündüğünüz kampanya bizimle yapacağınız anlaşmanın ardından inanılmaz fiyatlarımız ve kalitemiz sayesinde sizlerin beklentilerinin çok üstesinde gerçekleşecektir.

Panço her ne kadar yağmurluk ya da şemsiye değilse de özellikle soğuk havalarda kafe ve restoranlarda müşterilerin imdadına yetişip onları sıcak tutarken markanızı da temsil eder. Bu iş yaptığınız yerlerin temel ihtiyaç malzemelerinden biri olmakla kalmayıp demirbaşı olan Panço aranızdaki ticari ilişkiyi de güçlendirici bir etkiye sahiptir.

Dokuma ya da serigrafi yoluyla işleme yapılabilen Panço sayesinde sizin kalıcı bir imzanız iş ortaklarınızın işyerinde sergilenecektir. Yine bu ürün yaygın promosyon ürünü olarak da kullanılmaktadır.

Evlerde de soğuk gecelerde ya da kış günlerinde sizi sıcak tutacak bir şeye ihtiyacınız olduğunda elinizin altında olacak bir promosyon ürünüdür.

Ürünlerimizin genel özelliklerini internet sitemizden rahatlıkla inceleme şansına sahipsiniz. İstediğiniz daha farklı bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin. Sizlere hem telefonda hem de e mail yoluyla yardımcı olmak görevimizdir.

Eğer Şemsiye, yağmurluk ya da panço ürünlerimizden herhangi birini kendi gözlerinizle görmek isterseniz sizleri şirketimize bekleriz. Ürünlerimizin kalitesini ve çeşitlerini bizzat test edebilirsiniz.