0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Fiyat Aralığı
TL ile TL
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Sırt Çantası

30 Ürün Listeniyor.

Bir yere giderken, gelirken yanımızda taşıdığımız sırt çantası en büyük yardımcılarımızdan birisi olmaya devam ediyor. Öğrencilerin birer sırt çantasına, iş adamların el çantalarına ve tabi ki bayanların da  kol çantalarına ihtiyacı vardır. Kendi logonuzla çantaları birleştirdiğinizde ortaya çok iyi bir tanıtım ürünü çıkıyor. Uzun ömürlü olmakla birlikte kullanışlı bir reklam olan sırt çantaları promosyon ürünleri olarak oldukça gözde bir konumda .Promosyon sırt çantaları dayanaklı ve oldukça şıktır. Farklı modelleriyle size bir çok seçenek sunuyor.

sırt çantaları genellikle imperteks kumaştan üretilmektedir, bunun yanında ham bez veya tela elyaf bez kumaştan da üretilmektedir. imalat ürünü olduğu için istenilen ebat ve renkte, aynı zamanda istediğiniz adette ürettirebilirsiniz. sırt çantalarına ağırlıklı olarak renkli serigraf baskı yapılmaktadır, isteğe göre çantanın içine veya dışına baskı yapılabilir.

promosyon sırt çantalarının en fazla kullanıldığı alanlar; kongre ve sempozyumlardır, tabi ki öğrenci sırt çantalarını da unutmamak gerekir. model olarak kollarımıza geçirerek sırtımızda taşıdığımız klasik modeller kullanılır, ipli ve ağzı büzgülü sırt çantaları da promosyon olarak tercih edilmektedir.

Müşteri memnuniyetinin en önemli kaynak olduğu firmamızda siz de kendinize uygun bir promosyon sırt çantası modeli bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi için model promosyonla iletişime geçebilirsiniz.