0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Fiyat Aralığı
TL ile TL
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Tarihsiz Defter Ajandalar

 Tarihsiz Defter Ajanda

Tarihli ajanda 2017 ürününü tercih edip bu ürünü dağıtmak tabii ki de etkili ve doğru bir taktik. Ama ya Tarihsiz Defter Ajanda ürününü promosyon olarak seçip, yıl ve tarihten bağımsız süreklilik arz eden bir ürünü tercih etmek istemez misiniz?

Tarihli ajanda üretimi mutlaka bir gereklilik teşkil etmekle birlikte aynı anda hem ajandanın kullanışlı yanlarını alıp hem de bunları tarihten bağımsız üretmek de pek çok farklı kullanım alanı için ideal bir çözüm oluşturmaktadır.

Model promosyon olarak sizlere hem ekonomik tarihli ajanda 2017 ürününde hem de Tarihsiz Defter Ajanda 13x21 ürününde sürpriz fiyatlar sunmaktayız. Ajanda imalatı ile ilgili kararınızı vermeden önce mutlaka web sitemizi ziyaret edin.

Buradan aldığınız bilgiler eğer sizleri tatmin etmez ise bizi aramak ya da ziyaretimize gelmek için lütfen çekinmeyin, bizleri istediğiniz zaman ziyaret edebilir ya da arayabilirsiniz. Bu sayede sizlerle daha iyi bir iletişim sürecine girip doğruları daha kolay elde edebiliriz. Tarihsiz ajanda konusunda sizlere toptan ajanda imalatı yaptığımız için vereceğimiz fiyatlar promosyonlarınızın bütün kapsamına etki edecek bir değişikliğe neden olacaktır.

Lastikli defter kampanyalarımızı tarihsiz ajanda kampanyalarınızla birleştirip yaygın promosyonlarınızın hedef kitlesini ve yönünü daha geniş bir hedef kitlesine yönlendirmek artık elinizde.

Ajanda kullanımının en yaygın hale gelmesi organizer ajanda promosyonları ile örtüşmektedir, bu ürünler hem 2017 tarihli ajanda hem de tarihsiz ajanda olarak piyasaya sunulmaktadır.

Uzun notlar almak isteyenler için ise Model promosyon tarafından kendi tesislerinde yapılan ajanda üretimi çeşitlerinden defter ajanda öne çıkar. Sadece not almanızı değil aynı zamanda uzun yazılar almanızı da mümkün hale getiren bu ürün sayesinde geniş geniş ve rahat bir şekilde yazılarınızı yazabilirsiniz.

Tarihsiz defter daha da uzun notlar almak isteyenlerin tercihidir. Bizler model promosyon olarak sizler ile birlikte ihtiyaçlarınızı belirleyip sonunda da ortak çözümler üretmenin en doğru yol olduğunu düşünüyoruz. Sizleri dinledikten sonra özel imalat ya da standart ürün gamlarımızdan hangisini size önereceğimizi çözüyoruz. Bundan sonraki adımlar ise kampanyanızı mükemmelleştirmek için sizin tarafınızdan gelecek son dokunuşlar oluyor.