0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Fiyat Aralığı
TL ile TL
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Teknolojik Set Ürünler

 Teknolojik set ürünler

1960 lı yıllarda icar edilen entegre teknolojisi sayesinde milyonlarca hatta günümüzde nerdeyse milyarlarca devre elemanını minicik bir çipin içine sığdırmayı başaran bilim adamları sayesinde yıllar içinde pek çok devasa ürün küçülüp ceplerimize kadar giren boyutlara ulaştı.

Devasa radyolar saatler ile birleşip rahatlıkla günlük hayatta bize yolculuklarda eşlik etmeye başladılar. Bu ve benzeri gelişmeler sayesinde hediyelik elektronik ürünlerpromosyan ihtiyaçlarının gözde tercihleri oldular.

Model promosyon tarafından özel olarak dizayn edilen binlerce çeşitte ve ebatta hediyelik elektronik ürünler sizlerin markanızı en iyi şekilde temsil etmek için kataloglarımızda yer almakta. Kol saatinden, el radyosuna, taşınabilir hoparlörden, mp3 çalarlara varana kadar hem eğlenceli hem de kullanışlı pek çok ürünü markanız için siz de promosyon ürün olarak seçme şansına sahipsiniz.

Yeni çıkan ürünlerinizin gündelik hayatın akışında sürekli olarak elden ele gezen bir üründe sizi temsil etmesi için yapmanız gereken tek şey taşınabilir özelliğe sahip hediyelik elektronik ürünler tercih etmenizde yatar.

İnternet sitemizdeki katalog ile yetinmeyip bizi arar ya da ziyaretimize gelirseniz size özel tasarım usb bellek ya da Mouse ürünlerimizi de birlikte değerlendirebiliriz.

Her çantanın vazgeçilmezi olan Powerbank, ya da Led fener gibi yeni gelişen teknolojik ürünleri de içeren zengin ürün çeşitlerimiz sayesinde kapsamlı reklam çalışmalarınız ya da nokta odaklı promosyonlarınız için birden fazla ürün çeşidi ya da tek bir ürün üzerinden promosyon seçeneklerinizi birlikte değerlendirebiliriz.

Elektronik ürünlerin çip teknolojisi sayesinde üretiminin kolaylaşması ve ucuzlaması yanında fiyatları düşüren bir önemli etken de boyutlardaki ufalmadır. Hem üretim için kullanılan hammaddenin azalması hem de depolama ve taşıma maliyetlerini doğrudan etkileyen bu gelişme sayesinde ekonomik promosyon ürünleri arasında yerini alan hediyelik elektronik ürünler şık tasarımları ve kullanışlı özellikleri ile sizi en iyi temsil edecek ürünlerdir.

Model promosyon tarafından size özel tasarlanıp üretilen masa üstü elektronik eşyaları da kalıcı etkileri ile marka bilinirliği çalışmasında kampanyanızı destekleyecek en önemli enstrümanlardan biri olur.

Taşınabilir ve masa üstü seçenekleri konusunda tercih sizin kampanya hedefinize göre belirlendikten sonra en ekonomik promosyon ürünleri tarafımızdan sizin için üretilir.