0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Fiyat Aralığı
TL ile TL
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Tohumlu Kalem

 Tohumlu Kalem

Artık bilişim çağındayız ve inanılmaz bir bilgi açlığı ile insanlar her şeyi bilmek öğrenmek istiyorlar, ama ne yazık ki ilk önce öğrendiğimiz şey ise doğayı nasıl katlettiğimiz ve bunun sonucu olarak da kendi geleceğimizi tehlikeye attığımız.

Ama hiçbir şey için geç kalınmış sayılmaz, tüketim toplumundan geri dönüşüm toplumu olmaya geçmek ve doğayla barışık yaşamaya başlamak için hala şansımız var. Bugün kullandığımız standart plastik ürünler yerine artık yaygın olarak kullanılmaya başlayan organik ürünleri tercih ederek ilk adımı atanlar arasında biz de olabiliriz.

Özellikle tohumlu kalem kullanarak biten kalemlerin daha sonra çiçek ya da ağaç olabilmesi ile hem çocuklarınızın eğlenceli bir şekilde bu dönüşüme tanıklık etmelerini sağlayabilir hem de bu dönüşüm sayesinde siz de doğaya karşı olan yıkıma dur diyebilirsiniz.

Bio-kalem ler doğaya dost ve doğada kolaylıkla çözünebilen malzemeler kullanılarak imal edilmiş ve ömürleri bittikten sonra ya gübre olacak ya da tohumlu kalem örneğinde olduğu gibi çiçek ya da ağaç olması için tekrar doğaya döneceklerdir.

Model promosyon olarak sosyal sorumluluk ve doğa bilincinin yaygınlaşması konusunda yapacağınız tüm çalışmalarda size tam destek vereceğimizden şüpheniz olmasın. Bu dünya hepimizin ve ancak onunla doğru bir şekilde yaşamayı bilirsek gelecek nesillerin olacaktır.

Her gün milyonlarca kalemin çöp olarak atıldığı bir dünya yerine her gün milyonlarca çiçeğe ya da ağaca dönüşecek tohumlu kalem kullanmanın tam zamanı.

Geri dönüşümlü ve organik malzemelerden üretilen bu kalemler insan sağlığına hiçbir zararı olmadığı gibi özellikle de alerjik bünyeli insanların sıklıkla yaşadığı sıkıntıları da atlatmalarını sağlar.

Firmanızın kırtasiye ve promosyon ihtiyaçlarında ekolojik kalemler seçmesini sağlamak size ayrıca prestij de sağlamaktadır. Ekolojik kalem çeşitlerinden biri olan tohumlu kalem ile doğanın kendi kendine yapmaya çalıştığı tohum yayma sürecine doğrudan katkınız ile de çevrenizi daha yeşil ve daha güzel bir ortama dönüştürebilirsiniz.

Evinizin bahçesi ya da sokağınızın mis gibi çiçek ya da ağaç kokuları ile dolu olduğu günlere adım atmak için siz de model promosyon tarafından üretilen doğal kalemleri kullanmaya başlayın.