0212 659 57 82
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Kapasite SeçenekleriFiyat Aralığı
TL ile TL
Renk Seçenekleri

Baskı Seçenekleri
Promosyon Usb Flash Bellek

48 Ürün Listeniyor.

 Usb Flash Bellek 

Promosyon ürünlerin en önemli amacı marka, slogan ya da logonuzu göz önünde tutmaktır. Yıllarca bunun en etkili ve verimli yolunu masa ve duvar için üretilen ürünler oluşturdu.

Oysa ki zaman değişmekte ve dolayısıyla da talepler değişmekte, günümüzün en etkili promosyon ürünü Usb flash bellek diye adlandırılan ve bilgisayarlara bağlanıp veri yedeklemesi ya da aktarımı yapmamıza yarayan cihazlar.

İlkokullarda ödevler bile artık usb belleğe kaydedilip verilmekte, dünden bugüne uzanan köprünün üzerinden geçip siz de kendinizi ve firmanızı yarınlara hazırlayın.

Model promosyon olarak sizler için hazırladığımız modellerden birini seçebilir ya da kendiniz için özel tasarım bir ürün isteyebilirsiniz, Memory stick olarak da bilinen bu cihazların birbirinden eğlenceli ve renkli çeşitlerini sizlere göstermemizi isterseniz bizi ziyaret etmekten sakın çekinmeyin.

1 – 2 – 4 – 8 – 16 – 32 – 64 – 128 ve 256GB çeşitleri ile her bütçeye ve ihtiyaca uygun bir Usb bellek sizin için de ideal promosyon aracı olacaktır. Anahtarlıktan klipse kadar pek çok değişik çeşitte imal edilebilen bu ürün ile elde edeceğiniz etki sizleri çok şaşırtabilir. Ana işlevi dışında tasarım harikası olan pek çok çeşit ile de tüketicilerin dikkatini cezbeden bir ürün olacaktır.

Gündelik hayatın vazgeçilmezleri 20 yıl öncesine göre inanılmaz değişiklikler gösteriyor ve bu değişim süreci giderek daha da kısalarak hızlanıyor. Siz de bu giderek hızlanan yaşamın bir parçası olmak için elinizdeki fırsatı kaçırmadan en güncel ürünlerimizi ve fiyatlarımızı mutlaka takip edin.

Özellikle firma olarak yeni projelerinizi ya da ürünlerinizi tanıtmak için yapacağınız kampanyalarda etkin olarak usb bellek promosyonlarından faydalanabilirsiniz. Konseptinize uygun tasarlanmış ürünler ile hem konu bütünlüğü sağlar hem de şık bir aksesuar ile sunumunuzu süslemiş olursunuz.

USB memory stick promosyonlarından faydalanmanın en etkili yanlarından biri içerik özelliğini yitirdikten sonra bile defalarca kullanımda olma becerisi sayesinde firmanızın logo ve sloganını taşıyan aktif bir reklam malzemesi olarak kullanıcıların gündelik hayatlarında yerini korumaya devam edebilmesi olacaktır. Bu sayede siz onu unutsanız dahi hala sizin reklamınızı yapmaya devam edecek bir ürününüz olacaktır.